قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / ویدئو / شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی (مرد شماره یک مبارزه با داعش)
شهید قاسم سلیمانی
شهید قاسم سلیمانی

شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی (مرد شماره یک مبارزه با داعش)

اگر میخواهی به مردی و مردانگی، به غیرت، به خدمت، به عزت و به وطن دوستی برسی، حتما حاج قاسم را مرور کن، او مایه افتخار، عزت و شرف ماست…


زمانی هست که خودمان از خودمان تعریف میکنیم، و زمانی هست که بزرگان بزرگترین ارتش جهان تعریف می کنند. رییس سرفرماندهی مشترک عملیات ویژه امریکایی درباره ی سردار گفته بود: “در محیطهای مختلفی عملیات داشته که هیچ ژنرال آمریکایی با هر میزان آزادی عمل، نداشته است. کارهایش را با آرامش و اثر بخشی فوق العاده انجام می دهد.” این حرف ما نیست که از پشت صفحه اینستاگرام فریاد مرده باد و زنده باد سربدهیم، حرف یکی از مقامات بلند پایه ی ارتشی است که می داند جنگ چیست و شجاعت یعنی چه! زمانی که داعشیان دو هزار مرد را سر بریدند و به رودخانه ریختند, نوزادی را از بغل مادرش بیرون کشیدند و کباب کردند و یا دختران ایزدی را دست به دست می کردند، یک مرد بود که ایستاد، جنگید و پیروز شد. مردی که تمام عمرش را پشت خاکریزها گذراند نه در پشت میز مقر فرماندهی. مرد بزرگی که همه جا در نوشته هایش، کتابهایش و سخنرانی هایش بجای تعریف از خود از هم رزمانش میگوید و رشادتهایشان.

از فرمانده ای که ماسکش را در زمان حمله شیمیایی از صورتش برمیدارد و به سربازش میدهد. یا از فرماندهی میگوید که تفنگ برمی دارد و به هم رزمانش میگوید: “اگر به عقب برگشتم مرا با تیر بزنید چون در همسایگی من چهار پنج بچه یتیم هستند که نمی توانم به چهره هایشان نگاه کنم.” سلیمانی کنار اینها جنگیده و هر بار گفته شرمنده ام، شرمنده ام که شما رفتید و من ماندم. ما مرد بزرگی را از دست دادیم، مردی شجاع، جان برکف و مجاهد. اما این نقطه ی پایانی سلیمانی نیست، آغازیست برای هراس دشمنان و بی مایگان..


شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت عرض میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *